Opis: 

Inne oznaczenia / Other Names
Giżkowo, Kamień Pomorski
Status
Lądowisko trudne
Współrzędne / Coordinates
N53°52'41.9" E14°51'54.6"
Elewacja / Elevation
30 ft
RWY
104/284, 2290 x 55 m beton, N53°52'41.9" E14°51'54.6"
Uwagi / Caution
Wiatraki elektrowni wiatrowych wokół pasa. Bardzo niebezpieczne podejście!

comments powered by Disqus
Polecane produkty ze sklepu

Tak, wielka szkoda, że

Tak, wielka szkoda, że moderator dla ,,świętego spokoju'' wycina teksty odsłaniające kulisy niszczenia lotnisk w Polsce. Z jednej strony Portal Dla Pilota podnosi wrzawę do ,,samego nieba'' w sprawach bardzo błahych, a z drugiej tnie to wszystko, o czym z racji dziennikarskiej rzetelności powinna wreszcie dowiedzieć się cała Polska. Nie podejrzewam redakcji Portalu Dla Pilota o ,,skumanie się'' z AMW, ale z racji wycięcia tekstów obrazujących ,,jedynie słuszne'' i przez lata bezkarne działania tej ,,instytucji'', ewentualności takiej nie wykluczam.
Nie pierwszy to zresztą ,,przypadek'' na tym Portalu ... . Jeżeli redakcja się ,,czegoś'' lub ,,kogoś'' obawia, ja wręcz przeciwnie. Mogę się podpisywać swoim nazwiskiem oraz dołączać swój adres e-mail i numery telefonów. Zresztą zawsze podpisuję się SWOIM nickiem, bo, cóż to za wymiana poglądów i opinii z anonimami.

Drodzy Internauci! Szanując

Drodzy Internauci!
Szanując swobodę wypowiedzi i regulamin portalu lotniska.dlapilota.pl wątki poza merytoryczne i poza techniczne przenoszone są na forum portalu dlapilota.pl, dostępnego pod adresem http://forum.dlapilota.pl.

Wątek Śniatowa, dostępny jest pod tym linkiem: http://forum.dlapilota.pl/t92-A%9Aniatowo-wA%85tek-portalu-lotniska.dlap... . Zapraszamy do dyskusji!

Z lotniczym pozdrowieniem,
Redakcja portalu dlapilota.pl

wielka szkoda!

wielka szkoda!